Sanal Genç
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komedi Dükkanı'nda Keşif Edildi...

2 posters

Komedi Dükkanı'nda Keşif Edildi... Empty Komedi Dükkanı'nda Keşif Edildi...

Mesaj tarafından Admin Perş. Ağus. 14, 2008 11:18 am

Komedi Dükkanı'nda Keşif Edildi... LiveImages%5CYeniFotoAnaliz%5C11%20A%D0USTOS%202008%2048%20SAAT%5Chande4

Kanal D'nin Küçük Kadınlar dizisinde oynayan Hande Soral, Tolga Çevik'in “Komedi Dükkanı” programını izlemek için gitti ve sahneye çıkıp kendisini gösterince şansı döndü. Genç oyuncu hayatının akışını değiştiren olayı anlattı: “Komedi Dükkanı”nını izlemeye gitmiştik, arkadaşımla birlikte. O sahneye çıkmaya hazırdım aslında. “Sahneye gelmek isteyen var mı?” diye sorsalardı, elimi kaldırırdım. Ama sormadılar, ben çıktım. Tolga Çevik, “Titanik” adlı sinema filminin sahnelerini canlandırıyordu. Bir kız gerekti, ben de sahneye fırladım. Gönüllü oldum; bir tek ben istekliydim zaten. Oyundan çıkarken “Komedi Dükkanı”nın yapımcısı ve yönetmeni Fırat Bey beni yanına çağırdı. Görüşmeye gittiğimde fark ettim ki, beni oyuncu sanıyorlar. “Oyuncusunuz değil mi?” dediler, “Hayır” dedim. “Bu işi yapmak ister misiniz?” dediler.
Admin
Admin
Admin

Kadın

https://sanalgenc.yetkin-forum.com

Komedi Dükkanı'nda Keşif Edildi... Empty Geri: Komedi Dükkanı'nda Keşif Edildi...

Mesaj tarafından Bilge_Su Çarş. Ağus. 20, 2008 1:49 pm

Evet,ben de o bölümü izlemiştim ve o diziyi görünce "Bu kız bana birini hatırlatıyor..." dedim,demek ki gördüğüm kız oymuş..Çok Mutlu
Bilge_Su
Bilge_Su
Yeni Üye

Kadın